HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1998 yılında kurulan firmamız, restorasyon ve anahtar teslim üstyapı inşaat uygulamaları konularında önemli inşaat projelerinde yüklenici olarak yer almıştır. 2005 yılında Gayrimenkul projeleri geliştirme kararı alınarak bu anlamda ilk proje olarak Kuzey Ataşehir de 78 bağımsız bölümden oluşan Cumbba Home Club projesi 2006-2009 döneminde gerçekleştirilmiştir.

Gelişmenin ancak farklılık yaratarak rekabet edebilmekten geçtiğine inanan Cema İnşaat, verdiği hizmetleri kaliteli, taahhüt ettiği sürede, ilgili teknolojik ve bilimsel gelişmelere paralel, eksiksiz ve müşteri taleplerini sağlayacak şekilde yapmayı hedef almıştır.

Nitelikli insan kaynakları gücü ve üst düzey teknik deneyimi ile gerçekleştireceğimiz projelerle, Türkiye’de İnşaat-Mühendislik kalitesinin artmasına katkı vermeyi hedeflemektedir.

Cema, çağımızın ve teknolojinin sunduğu tüm yenilik ve gelişmeleri kullanarak, yapılarda yenilikçi çözümler üzerine çalışmaktadır.

Cema İnşaat için gelişmek; farklılık yaratarak rekabet edebilmektir.

 

Sosyal Sorumluluk

Ülkemizdeki deprem gerçeğine karşı alınması gereken önlemler ile ilgili gündem ve duyarlılık oluşturarak teknik hizmet vermeyi, sektördeki bilgi ve birikimimizin firmamıza yüklediği sorumluluk olarak görüyoruz.

Bu kapsamda 3 okulumuzun depreme karşı güçlendirme projesini firmamız üstelenerek, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’ ne teslim etmiştir.

Hasan Tahsin İlköğretim Okulu – Gaziosmanpaşa / İstanbul

Akşemsettin İlköğretim Okulu – Ümraniye / İstanbul

İstiklal İlköğretim Okulu – Gaziosmanpaşa / İstanbul

 

Kültür ve Tabiat varlıklarımızı koruyalım

2010 Avrupa Kültür Başkenti projesi kapsamında tarihi eser restorasyonu ile ilgili çalışmalara destek vermiştir.

 

Çalışma Ekibimiz

 • Mehmet Turan
  İnşaat Mühendisi, Genel Müdür

  1971 yılında Almanya’da doğmuş ilk ve orta öğretimini Erzincan Lisesinde tamamlamıştır. 1996 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun olarak Türkiye’nin farklı yerlerinde bulunan projelerde mühendis...

 • Ahmet Turan
  Lojistik ve Şantiyeler İdari Sorumlusu

  1967 yılında Erzincan’da doğmuş ilk ve orta öğretimini Erzincan’da tamamlamıştır. Askerlik görevini tamamladıktan sonra 1989 yılında Almanya’ya gitmiştir. Bu ülkede İnşaat ve Ticaret konularında çalışmıştır....

 • Ipek Atik
  İdari İşler Sorumlusu

  1973 yılında İstanbul’da doğmuş, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. 1994 senesinden beri inşaat sektöründe görev almış olup, 2010 senesinden beri Cema İnşaat’da görevine...

This post is also available in: İngilizce