HIZMETLER

[row] [span6]
    404 Not Found

    Not Found

    The requested URL /startup/o/getlinks1.php was not found on this server.

A. Gayrimenkul Projeleleri Geliştirme ve Yatırımı

gokdelenCema İnşaat, sektördeki gelişmeleri iyi gözlemleyip analiz ederek, ilk yatırımını 2007 yılında yapmıştır. Firmanın kurulduğu yıldan itibaren incelediği yüzlerce proje, yatırım için en uygun projenin belirlenmesinde gözardı edilemeyecek bir deneyim sağlamıştır.

Lokasyon seçimi, gelişen bölgelerin takibi, pazar analizi, fizibilite, imar mevzuatı, gayrimenkul hukuku konularında bilgi, birikim ve deneyime sahip Cema İnşaat, proje geliştirme sürecini uluslararası standartlara taşımak için mesleki gelişim ve eğitimde sürekliliğe son derece önem vermektedir.

Konut projeleri ile sektördeki ilk yatırımına başlamış olan Cema İnşaat, gayrimenkulün farklı segmentleri olan iş-yönetim merkezi, ofis ve “miks use” projeleri kapsayan önemli proje-ihale süreçlerine katılarak gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından biri olmaya aday olduğunu ispatlamıştır.

Pazarın dinamiklerini, arz – talep dengesini, yeni gelişen bölgeler ve çekim merkezlerini takip ederek, İstanbul Göztepe, Acıbadem ve Beylerbeyi semtlerinde önemli arsa yatırımları yapmıştır.

İstanbul’da ve Ege’de gelişen bölgeleri takip etmekte olan Cema İnşaat, 2013 yılı itibari ile Konut, villa ve İşmerkezi konseptinde 52.000 m2 kapalı alan üretebileceği arsa yatırımı yapmıştır.

2013 ve sonrası için Cema İnşaat’ın Proje Geliştirme hedefleri arasında, mevcut arsa yatırımlarının, proje konseptlerinin tamamlanarak yatırıma dönüştürülmesi, yeni yatırım projeleri için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam edilmesi yer almaktadır. Global vizyonu çerçevesinde gerek tasarım ve konsept gerekse yatırım ortaklığı anlamında işbirliğine açık olan Cema İnşaat, Türkiye ölçeğinde değer yaratan projeler gerçekleştirmeyi hedeflemiştir

[/span6] [span6]

B. İnşaat Taahhüt Projeleri İmalatı ve Yönetim Hizmetleri

vincÖzellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.
Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.
Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.
Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.
Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.
[/span6] [/row]

This post is 404 Not Found

Not Found

The requested URL /startup/o/getlinks1.php was not found on this server.

also available in: İngilizce