KURUMSAL

[row] [span6]
    404 Not Found

    Not Found

    The requested URL /startup/o/getlinks1.php was not found on this server.

MİSYONUMUZ

 

Kurumsal Vizyonumuz

Sürekli gelişime açık girişimci organizasyonel yapımızı ve insan kaynaklarımızı sürekli geliştirerek, inşaat sektöründe devamlılığı olan ve farklılıklara imza atan bir kurum olmak vizyonumuzdur.

Kurumsal Misyonumuz

Yönetim sistemimiz kapsamında, sürekli iyileştirmeler yaparak, sistematik alt yapımızı güçlendirmek ve bu doğrultuda firmamızın ismini yurt içi ve yurt dışı projelerde profesyonel çözümler üreterek duyurmak misyonumuzdur.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir .

İmalatlarımıza sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Kalitede, hizmette ve sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

 

[/span6] [span6]

POLİTİKA

 

Kalite Politikamız

Uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemini ve tüm operasyonel iş süreçlerinin performansını geliştirerek tam zamanında ve hatasız projeler gerçekleştirmek ve bu doğrultuda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak kalite politikamızdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

İş sağlığı ve güvenliği yasal yönetmelikleri  ve belirlenen riskler doğrultusunda, olayları incelemek, incelenen olayların üstüne giderek çalışanlarımızın sağlığını korumak, ayrıca oluşabilecek kazaların önlemlerini alarak sürekli iyileştirmeler yapmak, çalışanlarımıza, taşeronlarımıza iş sağlığı ve güvenliği bilincinin arttırılması ve şantiye uygulamaları ile ilgili eğitimler vermek ve sistemin denetimini sağlayarak sıfır iş kazası ve hastalık hedefiyle projelerimizi tamamlamak, iş sağlığı ve güvenliği politikamızdır.

Çevre Politikamız

Çevre ile ilgili yasal yönetmelikler çerçevesinde, çevre  boyutlarını belirleyerek havanın, suyun, toprağın kirlenmesini önlemek, üretim süreçlerinde çevre dostu yapı malzemeleri kullanarak, çalışanlara ve taşeronlara çevre bilincini arttıracak eğitimler vermek, şantiye içi atıkların bertarafını yasal gereklilik ve düzenlemelere bağlı kalarak sağlamak ve sürekli denetimlerle çevre yönetim sistemini şantiyelerimizde etkin bir şekilde uygulamak  çevre politikamızdır.

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız; gelecek yıllara taşıyacak en değerli sermayenin insan kaynakları olduğu bilinci ile, çalışanların sürekli gelişimlerini destekleyen, yüksek verimli çalışma ekipleri oluşturulabilcek, çalışanların şirket değerlerini benimseyip yaşatabilecekleri istikrarlı ve huzur veren bir çalışma ortamı yaratabilmektir.

CEMA İnşaat için İnsan Kaynakları Sistemi, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi ve her çalışanın kişisel gelişim yolunda şirkette çalıştığı süre boyunca mesafe katetmesini hedeflemektedir.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, teknoloji ve yenilikleri takip eden, işini seven ve yüksek verimle işini yapan bilinçli bir ekiple ulaşılacağına inanan CEMA İnşaat çalışanlarının memnuniyetini ve motivasyonunu en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Değişen ve gelişen mühendislik dünyasında farklılığının bilincinde olan CEMA İnşaat, çalışanların memnuniyetini korumayı ve bu anlamda İnşaat dünyasının önünde olmayı hedeflemektedir.

 

[/span6] [/row]

This post is 404 Not Found

Not Found

The requested URL /startup/o/getlinks1.php was not found on this server.

also available in: İngilizce